Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу


Еталони краси: відмінності понять про привабливість і сексуальність.

Правду кажуть, що краса — поняття відносне. І якщо європейські канони прекрасного нам близькі та зрозумілі, то з іншими країнами все може виявитися зовсім навпаки. Жодна зовнішність не може вважатися абсолютним ідеалом і подобатися всьому світу без винятку, оскільки у кожного народу свої поняття про привабливість і сексуальність.

І ось 10 доказових прикладів.

1. Японія: криві зуби

У той час як в західних країнах люди прагнуть виправити свої зуби, щоб стати володарями ідеальної посмішки, в Японії вважають, що саме криві зуби додають людині краси і роблять її обличчя дуже милим.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 1

2. Західна Африка, Нова Гвінея: шрами

Жителі деяких африканських країн і Нової Гвінеї навмисно покривають своє тіло численними шрамами. У чоловіків така процедура проводиться під час обряду ініціації, а у жінок вважається, що шрами і татуювання додають їм краси.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 2

3. Південна Корея: особа у формі серця

У Південній Кореї пластичні операції вважаються нормою, а реклама клінік з корекції зовнішності розвішана повсюди. Однією з найпрекрасніших рис корейці вважають обличчя у формі серця. Заради цього вони лягають на складні операції зі зміни форми підборіддя, під час яких кістка ламається на три частини, середня частина забирається, а дві, що залишилися, пластичні хірурги з'єднують воєдино, отримуючи рівне і загострене підборіддя.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 3

4. Мавританія: надмірна вага

Наші параметри ідеальної фігури кардинально відрізняються від мавританських. У цій країні жінку не вважають привабливою, якщо на її тілі недостатньо жирових складок. Турботливі батьки з самого дитинства печуться про красу своїх дочок, віддаючи їх в спеціальні установи з розгодувування. Щоб до певного віку дівчата досягли необхідних габаритів, калорійність їх раціону за день може досягати 16 000 Ккал.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 4

5. Іран: хірургічні пов'язки на носі

В Ірані багато чоловіків і жінок буквально схиблені на ринопластиці. Прямий ніс тут не тільки робить людей прекраснішими в очах громадськості, а й навіть дає деякий статус. З огляду на дорожнечу, не всі можуть дозволити собі таку операцію, тому деякі особливо кмітливі жителі придумали просто приклеювати на ніс хірургічну пов'язку, тим самим роблячи вигляд, ніби вони після ринопластики.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 5

6. Китай, Таїланд: світла шкіра

У багатьох частинах Азії еталоном краси вважається біла шкіра. Так що косметика без відбілюючого ефекту тут особливого попиту не має, а самі жителі настільки стурбовані цим питанням, що навіть придумали спеціальні маски для обличчя, щоб врятувати свою вибілену шкіру від сонця.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 6

7. Африканське плем'я фульбе: високе чоло

Серед жінок фульбе в Африці обов'язковим показником краси є високе чоло. Часом, щоб збільшити свою привабливість, вони виголюють частину волосся з голови, створюючи ілюзію високого чола.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 7

8. Бірманське плем'я падаунг: довга шия

У племені падаунг в Східній Бірмі особливої чарівністю володіють «жінки-жирафи». Красуні племені спеціально носять на шиї латунні кільця, щоб подовжити і витягнути її, адже тут все вважають, що чим довша шия, тим прекрасніша дівчина.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 8

9. Ефіопське плем'я мурсі: витягнуті губи

Тим часом дівчата племені мурсі в Ефіопії теж прагнуть бути красивими, тому розтягують свої губи спеціальними дисками. Чим більше диск у дівчини, тим більшим соціальним статусом вона володіє, а значить — тим дорожче буде за неї викуп перед весіллям.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 9

10. Таджикистан: зрощені брови

У багатьох районах Таджикистану поширеним чинником краси є зрощені брови. Люди тут вважають, що суцільна брова у дівчини говорить про її обраність долею і успішність. Якщо ж дівчині не пощастило народитися з такими бровами, то доводиться виправляти недолік і з'єднувати їх, малюючи смужку на переніссі.

10 дивацтв, які вважаються сексуальними у різних народів світу - 10
5
Trophy icon
Нагородити автора