Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

10 фото на основі реальних подій від яких стає страшно. 16+


Страшні фото з життя. І це не фотошоп.

На жаль, це не декорації до фільму жахів, і далеко не фотошоп...

#1 Сектантська церемонія в Італії

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 1

Невідомо, як була зроблена ця фотографія: може, під час поліціянтського нальоту, а може, одним з членів секти. Ясно видно, що на підлозі лежать закривавлені тіла людей...

#2 Коли ви думаєте, що ви одні у великому будинку, чи так це насправді?

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 2

Переляканий мешканець будинку виклав це фото в своєму профілі в соцмережі і написав: «Вчора моя сім'я поїхала, і я залишився вдома один. Вночі йшов сніг. Спустившись вранці на кухню, щоб поснідати, я зрозумів, що я був не один.»

#3 Покинутий будинок, США

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 3

Це фото зроблене 17-річною Кайлою, яка гуляла з друзями і побачила цей занедбаний будинок. На підлозі й стінах кров'ю намальовані дивні символи. Залишається тільки здогадуватися, що тут відбувалося...

#4 Ганноверский маніяк Фріц Хаарманн, що вбивав своїх жертв укусом в шию

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 4

На суді вбивця повідомив, що його жертвами стали 24 людини, а за даними поліцейських, їх кількість становила 27 осіб. Всім жертвам було не більше 22-х років, вбивав їх він укусом в шию і далі розробляв тіло.

#5 Реальна ультразвукова фотографія

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 5

Жінка на ім'я Шейла відчувала нестерпний біль під час вагітності. Зрештою, вона вирішила піти на УЗД. Те, що відобразилося на фотографії, шокувало всіх!

#6 Малюнок маленької дитини

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 6

Учень початкової школи тривалий час скаржився батькам на дивні голоси, які він чує. Ось те, що він намалював. Напис говорить: «Убий себе. Ми чекаємо тебе.»

#7 Сам на сам з гігантською пісчаною бурею

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 7

Фото було зроблено в Австралії. Доля цього рибальського судна все ще невідома.

#8 Фотографія з Google Street View

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 8

Від фотографії, зробленої для Google Street, мурашки йдуть по шкірі. Якщо ви захочете знайти цю локацію в Google, ви побачите, що дивне створіння розмито. Деякі вважають, що це звичайне опудало для свята відьом, а інші кажуть, що це Гуда — істота, що ховається серед людей.

#9 Рукавички з людської шкіри, зроблені серійним вбивцею Едом Гіном

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 9

Ед Гін — знаменитий серійний маніяк, який народився в 1907 році в Америці і вбив 15 осіб. Він довший час прожив з матір'ю і вірив, що секс — це великий гріх.

Після смерті матері він вирішив провести анатомічні дослідження з її тілом. Це його настільки затягнуло, що він почав красти трупи мерців з кладовищ і обробляти їх заради цікавості. Коли йому набридли мертві тіла, він перейшов на дослідження на живих людях.

Зазвичай його жертвами ставали жінки віку його матері — 55 років. Він ґвалтував жертв, а потім шив плаття з їх шкіри і вішав їх на стіни будинку.

Останні роки свого життя вбивця провів в клініці для душевнохворих і помер у віці 77 років від серцевого нападу.

#10 Мадам Лалорі — жінка, яка намагалася повернути молодість за допомогою крові своїх рабів

10 фото на основі реальних подій, від яких стає страшно. 16+ - 10 via

10 квітня 1834 року сталася пожежа на кухні особняка Дельфіни Лалорі, і пожежники виявили двох рабів прикутих ланцюгом до плити. Очевидно, раби самі підпалили кухню, щоб привернути до себе увагу.

Пожежники, що звільнили рабів пішли за ними на горище, де їх чекав справжній сюрприз. Більше десятка знівечених і покалічених рабів були прикуті кайданами до стін або підлоги. Над деякими проводилися жахливі медичні експерименти. Одному чоловікові провели операцію зі зміни статі. Неподалік від нього сиділа жінка в тісній клітці з понівеченими кінцівками, яка нагадувала краба. Також було виявлено тіло дівчини з ампутованими руками і ногами.

Божевільна господиня будинку намагалася зробити з неї гусінь. Люди збиралися стратити злочинницю, але мадам Лалорі встигла втекти до Європи.

Подальша доля кровожерливої садистки невідома. За непідтвердженими джерелами, вона загинула у Франції під час полювання на вепра.

15
Trophy icon
Нагородити автора