Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі


Список кращих фільмів, які ви могли пропустити.

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 1 via

2+1

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 2

Молодий ловелас Самюель заробляє тим, що катає багатіїв на яхті, а вільний час проводить на пляжних вечірках, знайомлячись з красунями. Але одного разу в його безтурботне життя вривається жінка з немовлям на руках, яка стверджує, що це його дитина. Вирішивши, що така проблема йому не потрібна, Самюель відправляється на пошуки матері дитини, але все складається інакше.

Гарний і добрий фільм, який після перегляду залишає тільки позитивні емоції.

Дружина доглядача зоопарку

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 3

Фільм розповідає одну з безлічі історій Другої світової війни. Історію, в якій є місце героїзму, любові й співчуття. Головна героїня Антоніна Жабинського і її чоловік Ян не змогли змиритися з тим, що відбувалося в їхньому місті. Вони постаралися зробити все можливе, щоб врятувати не тільки тварин, а й незнайомих людей, не дивлячись на те що в будь-який момент їх могли викрити.

Фільм знятий за мотивами однойменної книги Дайан Акерман, заснованої на щоденниках Антоніни Жабинського.

Голос монстра

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 4


Це історія про хлопчика Коннора, якого життя змусило подорослішати набагато раніше, ніж треба. Його мама хвора на рак, батько не хоче брати на себе батьківські обов'язки, а однокласники постійно знущаються з нього.

Але одного разу після чергового нічного кошмару за вікном з'являється велетень, який допомагає хлопчикові пройти через всі випробування.

Прониклива картинка, після перегляду якої складно прийти в себе.

Ілюзія кохання

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 5

Юну і чуттєву Габріеллу батьки віддають заміж за людину, яку вона ніколи не любила. Він виявився спокійним і добропорядним чоловіком, але життя з ним стає тюремним ув'язненням. Через деякий час у Габріелли знаходять «кам'яну» хворобу і відправляють її на лікування. Там вона зустрічає людину, в якого шалено закохується, і разом вони вирішують втекти від буденності в ілюзорний світ любові.

Відмінний фільм, який сподобається сімейним парам.

Патерсон

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 6

Життя головного героя Патерсона схожа на рутину, але навіть в цій буденності він знаходить натхнення для віршів. Будь то підслухана розмова, життєва ситуація або похід в бар. Він записує вірші в свій секретний блокнот і не мріє прославитися. Однак одна подія змінює все його плани.

Добрий фільм, який показує чарівний світ очима поета.

Золото

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 7

Головному герою Кенні перейшла компанія в спадок від батька, але через кілька років все рухнуло і він ледве тримався на плаву. Після незвичайного сну Кенні знаходить такого ж невдаху, як і він сам, і пропонує йому відправитися в подорож, яке може змінити їх життя. А саме поїхати шукати золото в незвіданих джунглях.

Приголомшлива пригодницька історія, заснована на реальних подіях.

Життя собаки

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 8

Звичайна провінційна сім'я забирає з притулку милого щеняти ретривера. Пес живе щасливо багато років, але через деякий час вмирає від старості. Прокинувшись, він виявляє себе в тілі поліцейської вівчарки і розуміє, що здатний до переродження.

Зворушливий фільм про життя очима собаки — найвідданішого й люблячого друга, для якого людина — це цілий світ.

У всьому винен єнот

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 9

У Говарда Уекфілда було відмінне життя: розкішний будинок, хороша робота, любляча дружина і доньки. Але одного разу все змінюється. Говард погнався за нахабним єнотом і опинився на горищі будинку, з якого відкривався чудовий вид на його власну оселю. Головний герой бачив, що накритий стіл, сім'я чекає батька, і задався питанням: «А що буде, якщо я пропаду?» І Говард вирішив залишитися жити на горищі.

Цікавий фільм, який змушує задуматися про багато речей.

Ідеальні незнайомці

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 10

Велика компанія друзів збирається на вечерю. Жартома вони пропонують зіграти в гру: всі СМС треба читати вголос, а на дзвінки відповідати тільки по гучному зв'язку. Але вони і уявити не могли, куди заведе їх невинна гра і які таємниці вони можуть виявити.

Глибокий фільм про те, що у кожного з нас є свої скелети в шафі.

Цей весь світ

10 сучасних фільмів для тих, хто думає, що подивився все на світі - 11

Головна героїня Медді — розумна й допитлива дівчина. Вона хоче спробувати світ на смак, але через хворобу не може вийти на вулицю. Її єдиний порятунок — це книги, малювання і дистанційні курси архітекторів.

Але одного разу її життя змінюється. Вона знайомиться з новим сусідом, в якого до безтями закохується. Романтичний фільм, які варто подивитися всім, хто вірить в любов і чудеса.

10
Trophy icon
Нагородити автора