Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла


Фільми на вечір для двох або для компанії під будь-який настрій, після яких складно заснути, тому що вони вивертають душу навиворіт.

Невидимий гість (Contratiempo), 2016

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 1 via

Якщо блокбастер, то голлівудський, якщо комедія, то французька, а ось іспанцям немає рівних в детективних трилерах. Своє знайомство з цим жанром потрібно починати саме з «Невидимого гостя» з гарячим Маріо Касасом в головній ролі. Тут немає фальшивих діалогів і заїжджених ходів, а кінцівка така, що хочеться заново переглянути цей фільм, знаючи правду.

Тіло (El cuerpo), 2012

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 2

Для тих, кому набридли голлівудські штампи, іспанські трилери стануть справжньою віддушиною. Страшна, але дуже реалістична атмосфера, напружений сюжет і просто приголомшлива розв'язка, після якої відчуваєш себе дитиною, якого обдурив фокусник. Зазвичай після крутого фільму хочеться подивитися щось подібне, щоб випробувати ті ж емоції ще раз. Картина «Тіло» ідеальна для тих, кого вразив «Невидимий гість».

Колонія Дігнідад (Colonia), 2015

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 3

Зробимо невелику паузу, щоб не перенасититься одними вишеньками на торті. На черзі у нас кінострічка німецько-французького виробництва. У цьому фільмі кілька козирів. По-перше, він заснований на реальних подіях, по-друге, він піднімає гострі соціальні проблеми, по-третє, після нього Емму Уотсон перестаєш сприймати Герміоною. Досвідчені критики не оцінили цю стрічку, мовляв, «Колонія» не відповідає вимогам жодного жанру, але, на наш погляд, це тільки плюс.

Містеріум. Початок (Kvinden i buret), 2013

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 4

Два детективи розслідують заплутану справу 5-річної давності і виходять на слід маніяка-психопата. Начебто не така вже й оригінальна задумка, але реалізація гідна усіляких похвал. В датсько-німецькій кінострічці шикарна акторська гра, добротний сюжет, що не дає занудьгувати, і похмура нагнітаюча атмосфера, в якій не останню роль відіграє музичний супровід.

Містеріум. Мисливці на фазанів (Fasandræberne), 2014

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 5

Першу екранізацію однойменного датського роману публіка зустріла добре, тому вже через рік вийшло продовження «Містеріум». На цей раз ті ж детективи, той же візуальний стиль, але інша, така ж заплутана історія, при цьому ніяк не пов'язана з попередньою.

Містеріум. Темрява в пляшці (Flaskepost fra P), 2016

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 6

Третій з серії детективних романів про детектива Карлі Мерк і його помічника Асада фільм знову занурює нас в нелегкі будні відділу Q, що займається нерозкритими справами. На цей раз справа про викрадення дітей, де знову замішані релігійні секти і якийсь маніяк, вже кілька років гуляє на свободі. Цінителі скандинавського нуара тепер з нетерпінням чекають екранізації «Журналу 64» - наступної серії детектива.

В кінці тунелю (Al final del túnel), 2016

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 7

Повернемося до іспанських трилерів. Атмосферний, непередбачуваний і захоплюючий фільм аргентино-іспанського походження оповідає про інваліда на кріслі-каталці, якому вдалося обдурити банду злочинців. Відмінна акторська робота і грамотно продуманий сюжет, що тримає в напрузі до самого кінця, який прикрашає наявність тонкої любовної лінії.

Подарунок (The Gift), 2015

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 8

Перший в нашому списку американський фільм потрапив сюди через свою нетиповість. Психологічний трилер, де немає ні вбивств, ні погоні, де взагалі практично нічого не відбувається, тримає в емоційній напрузі до самого кінця. А відкритий фінал залишає глядача на тривожної ноті, змушуючи переглянути своє ставлення до всіх героїв.

Вітряна річка (Wind River) 2017

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 9

Знову американський фільм, і знову несподіване виконання, де сюжет практично позбавлений інтриги, але стрічка підкуповує своєю естетикою. Багатогранна, вражаюча кінострічка піднімає важливі теми, при цьому тут кожен діалог, кожна панорама на вагу золота. Як і в інших фільмах нашої вибірки, тут зроблена ставка не на видовищність, а на емоції персонажів, і окрема подяка акторам і операторам, які зуміли це передати.

Під покровом ночі (Nocturnal Animals), 2016

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 10

Відсутність запаморочливих сюжетних поворотів в цьому фільмі замінюється стильним візуальним рядом, великою кількістю метафор і важким психологічним тиском, який не дає глядачеві розслабитися. Окрасою блискучого акторського складу став Аарон Тейлор-Джонсон в ролі огидного техаського негідника, який грає так добре, що його ненавидиш вже з перших секунд.

Пекло (Brimstone), 2016

11 фільмів трилерів для тих, у кого кров занадто загусла - 11

Не випадково цей голландський фільм ми залишили на десерт. Епічний трилер в антуражі Дикого Заходу з важкою атмосферою і моторошними натуралістичними сценами виглядає на одному диханні.

Потужне акторське тріо — Дакота Феннінг, Кіт Герінґтон і Гай Пірс — прикрасила юна Емілія Джонс, яка впоралася зі своєю роллю на всі сто.

12
Trophy icon
Нагородити автора