Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах...


Фільми, які доведуть вам, що наше ставлення до проблем здатне змінити багато чого.


НАШ КАНАЛ В TELEGRAM - тільки цікаві та корисні новини!


Якщо я залишусь

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 1 via

У ролях: Хлоя Морец, Мірей Інос, Джеймі Блеклі

Мія - талановита дівчина, закохана в класичну музику, в свою віолончель і рокера Адама. Але після автокатастрофи вона виявляється в комі. Поки тіло дівчини лежить в лікарні, її душа повинна вирішити, чи хоче вона жити далі або ж краще відправитися на той світ слідом за своїми рідними.

Безумовний

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 2

В ролях: Лінн Коллінс, Майкл Або, Брюс МакГілл Саманта

Кроуфрд живе щасливим життям, адже у неї є коханий чоловік. Але все для неї втрачає сенс, коли його жорстоко вбивають. Вона втратила віру і бажання жити. Одного разу вона несподівано зустрічає старого друга Джо, який стає її підтримкою і опорою і знову приносить сенс і світло в її життя.

Мій ангел-хоронитель

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 3

У ролях: Камерон Діас, Алек Болдуін, Джоан Кьюсак

Адвокат стикається з незвичною справою: 11-річна дівчинка подає до суду на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворої на лейкемію.

Винні зірки

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 4

В ролях: Шейлін Вудлі, Ансель Елгорт, Лора Дерн, Віллем Дефо

Хейзел хвора на рак. Незважаючи на те що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить в групу підтримки, де одного разу знайомиться з Огастусом Уотерсом і моментально закохується в нього. Огастус і Хейзел відправляються в повне пристрасті і життя подорож, яке зайвий раз покаже їм, що весь сенс життя можна знайти в будь-якому її відрізку.

Душевна кухня

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 5

В ролях: Адам Боусдукс, Моріц Бляйбтрой, Феліно Рогган

Зінос Канзікос тримає не дуже популярний ресторанчик на околиці Гамбурга. Нечисленні відвідувачі задовольняються кухнею його власного приготування і напам'ять знають меню з декількох рядків на одному листку. Тихе життя йде своєю чергою, поки на голову Зіносу не звалюється всі 33 нещастя.

Зараз саме той час

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 6

У ролях: Дакота Фаннінг, Джеремі Ірвін, Педді Консідайн, Олівія Вільямс

Тессі 17, і вона хоче жити нормальним життям. Вона мріє про ті самі речі, що і всі підлітки. Але що робити, якщо часу залишилося мало? Тесса приймає рішення прожити все, що відміряно, так, щоб жодна хвилина не пропала даремно.

Все ще Еліс

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 7

У ролях: Джуліанна Мур, Алек Болдуін, Крістен Стюарт, Кейт Босуорт

Еліс Хауленд - відомий професор лінгвістики. Вона щаслива в шлюбі, у неї троє дорослих дітей. Але все змінюється, коли одного разу вона починає забувати слова.

Моє життя без мене

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 8

У ролях: Сара Поллі, Марк Руффало, Аманда Пламмер

Енн 23, і у неї дві дочки, безробітний чоловік, мати, яка всіх ненавидить, і батько, який відсидів за гратами. Вона працює прибиральницею в університеті. Її монотонне життя змінюється, коли лікарі повідомляють їй про невиліковну хворобу - їй залишилося жити всього 3 місяці. Енн вирішує радикально змінити своє життя.

Викрадачка книг

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 9

У ролях: Джеффрі Раш, Софі Нелісс, Емілі Уотсон

Німеччина, напередодні Другої світової війни. 9-річна Лізель переїжджає в Мюнхен до своїх прийомних батьків і з їх допомогою вчиться читати. З кожним днем ​​читання все більше стає її життєвою потребою, і Лізель починає красти книги. Все, що вона дізнається з них, допомагає їй зрозуміти події, що відбуваються навколо неї.

Не здавайся

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 10

У ролях: Міа Васіковська, Генрі Хоппер, Ре Касе

Єнок, який пережив клінічну смерть і втратив в автокатастрофі батьків, знайомиться на похоронах з Аннабель, і незабаром між молодими людьми зав'язуються романтичні стосунки. Пізніше виявляється, що Аннабель смертельно хвора. Юнак вирішує допомогти коханій підготуватися до неминучого.

Лев

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах... - 11


НАШ КАНАЛ В TELEGRAM - тільки цікаві та корисні новини!


У ролях: Ніколь Кідман, Руні Мара, Дев Патель, Девід Венем

Сару народився в бідній індійської сім'ї, але в 5 років загубився. Він приїхав в інше місто і пережив багато, перш ніж у нього з'явилися люблячі прийомні батьки, хороший будинок і прекрасні умови життя. Подорослішавши, він згадує деякі моменти з минулого життя і хоче відшукати своїх рідних.

8
Trophy icon
Нагородити автора