Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

11 причин спати голими


Цікаві факти про здоровий сон.

Всіх людей можна розділити на два типи: на тих, хто любить спати в одязі, й на тих, хто любить спати голяка. Вдень, звичайно, складно визначити, до якого типу належить ваш співрозмовник, але вночі кожен з нас вибирає одну з цих двох сторін. При цьому науково доведено, що спати без одягу дуже корисно. Завдяки цьому можна стати щасливішим, поліпшити сон та навіть почати частіше займатися любов'ю.

#1 Хороший сон

11 причин спати голими - 1

Згідно з даними Американської академії медицини сну, коли ми занурюємося в глибокий сон, температура нашого тіла поступово знижується. Цей процес добового ритму можна порушити звичайною піжамою, через яку нам стає спекотно.

Порушення природного зниження температури тіла вночі прямо пов'язане з безсонням. Тому, якщо є проблеми зі сном, спробуйте спати голяка.

#2 Провітрювання

11 причин спати голими - 2

Піжама неприродна для людського тіла, оскільки не дає шкірі дихати, здавлює тіло і сковує рухи. При високій вологості повітря вона може стати справжнім розсадником бактерій та грибків, а тому вночі краще «провітрюватися» природним шляхом.

Зіткнення шкіри з повітрям підсилює всі обмінні процеси в організмі, розвантажуючи нирки й печінку, а також очищаючи кров від токсинів.

#3 Більше сексу

11 причин спати голими - 3

Якщо спати голяка, існує велика ймовірність, що цієї ночі ви займетеся сексом зі своїм партнером. За словами доктора Дженніфер Ланди, «сон без нижньої білизни провокує на секс, а відносини, в яких є багато сексу, є більш міцними і щасливими». Правила прості: якщо спати в чому мати народила, це призведе до сексу, а сексуальні стосунки — щасливі відносини.

#4 Окситоцин робить життя якіснішим, а тіло — здоровішим

11 причин спати голими - 4

Вибираючи сон без одягу, людина отримує додаткову дозу гормону окситоцину. Цей гормон знижує рівень стресу, запобігає виникненню раку, уповільнює запальні процеси в організмі. Завдяки окситоцину людина стає спокійнішою, її перестає переслідувати депресія.

#5 Можна не приймати ранковий душ

11 причин спати голими - 5

Якщо спати голяка, менше перегріваєшся і пітнієш і, відповідно, відчуваєш себе чистіше. В результаті вранці не буде цього гнітючого відчуття, що ПОТРІБНО прийняти душ.

Після пробудження досить просто вмитися, адже ефект вечірньої чистоти після душу збережеться до самого ранку. Загалом, лягаємо спати голими і зранку прокидаємося свіжішими.

#6 Не потрібно витрачати час та гроші на піжаму

11 причин спати голими - 6

До чого весь цей головний біль з вибором нової піжами, якщо можна і без неї прекрасно обійтися? Навіщо витрачати гроші на «нічний гардероб», а потім возитися з його одяганням, пранням та прасуванням, якщо так прекрасно ніжитися оголеним в чистій постелі?

Піжами — ознака утисків. Ми вимагаємо свободи!

#7 Сон голяка йде на користь жіночим принадам

11 причин спати голими - 7

Сон без одягу дуже корисний для здоров'я жіночих статевих органів. Жінки, у яких часто буває молочниця, повинні спати без нижньої білизни. Це перешкоджає розмноженню бактерій і грибків.

#8 Шовкові піжами — небезпечні

11 причин спати голими - 8

Так, вони приємні тілу, але шовкові піжами можуть бути небезпечними, особливо в поєднанні з шовковою постільною білизною. Якщо стрибнути в ліжко, можна вислизнути з неї і забитися.

Серйозно!

#9

11 причин спати голими - 9

З іншого боку, якщо ви любите шовкові простирадла й спите голяка, ви зможете відчути на собі всі принади такого чудового виду тканини, як шовк.

#10 Сон без одягу допомагає схуднути

11 причин спати голими - 10

Згідно з деякими даними, уві сні в людському тілі спочатку знижується рівень гормону стресу кортизолу, а потім, коли тіло готується до майбутнього дня, кортизолу знову стає більше. Цей процес неймовірно важливий для правильних циклів сну.

Якщо перервати його занадто теплою або незручною піжамою, то організм буде виробляти більше кортизолу, який є каталізатором апетиту. Розумієте, до чого ми хилимо?

#11 Це робить життя простішим

11 причин спати голими - 11

І останнє, але не менш важливе: спати голяка набагато легше. Хто хоче витрачати час на те, щоб одягати піжаму перед сном? Або знімати її вранці? Не робити щось завжди легше, ніж робити!

Навіщо придумувати собі додаткову метушню з піжамою, якщо й без неї можна прекрасно обійтися? Економте час і сили, прибирайте піжаму подалі.

3
Trophy icon
Нагородити автора