Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях


Фото обман та чоловічі хитрощі щоб підняти свій віртуальний статус.

Нещодавно ми писали про жінок, які використовують найпідступніші хитрощі, щоб на фотографіях здаватися красивіше, ніж вони є насправді. Тепер візьмемося за чоловіків.

Якщо панянки здебільшого турбуються щодо самопрезентації в найвигідніших ракурсах, то чоловіки влаштовані дещо інакше.

Кожен з них, позуючи перед фотокамерою, за допомогою деяких типових хитрощів намагається продемонструвати не тільки видатні зовнішні дані, але й свій соціальний статус та ознаки, які опосередковано вказують на репродуктивну міць.

Ми виділили 19 основних фотовивертів, які допомагають чоловікам підняти самооцінку й здаватися неперевершеними.

#1 Озброєний і дуже небезпечний

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 1

Навіть ті хлопці (далеко не всі), що уникають армії, мають в арсеналі хоча б одну фотографію зі зброєю або в формі. В хід йдуть дідові рушниці, спортивні пістолети-хлопавки, форма охоронця супермаркету й взагалі все, що хоча б віддалено нагадує про Рембо.

#2 Самотній і крутий

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 2

Навіть чоловікові, який веде активний спосіб життя й завжди знаходиться в гущі подій, часом необхідно залишитися на самоті, щоб подумати про плинність буття. При цьому важливо зобразити похмурий й відсторонений вираз обличчя, прийняти роденівський позу та покликати приятеля з камерою. Дівчатам подобаються глибокі особистості.

#3 Повелитель транспорту

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 3

Нікого не приваблює імідж володаря 23-ї маршрутки, тому громадський транспорт не зараховується. Зате, наприклад, автолюбитель (не обов'язково автовласник) стає привабливим. Хлопці фотографуються й за кермом татової машини, й на тлі виставкового «корвета», й верхи на скутері з прокату. Любов до машинок та демонстрація матеріального добробуту вторинні. Головне, що за допомогою таких фото «вершник» документує свою здатність контролювати ситуацію.

#4 В оточенні красунь

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 4

Вас багато, а я один. Чоловіки відчувають, що демонстрація різноманітного статевого раціону залучає нових самок. Адже жінки вічно все одна за одною повторюють!

#5 Музикантів всі хочуть

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 5

Ні зброя, ні автомобілі не можуть зрівнятися з музичними інструментами по частоті появи в чоловічих фотоальбомах. Позувати з гітарою безпечніше, ніж з базукою. Інструмент личить всім, а критично оцінити музичні здібності по фотографії, на щастя, неможливо.

#6 Демонструю кубики

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 6

Виробництвом селфі в спортзалі одержимі не тільки учасниці спільноти «40 кг», а й цілком брутальні на вигляд чоловіки. Після тренувань серотонін впливає на діяльність мозку, і дзеркало перетворюється в інструмент самолюбування.

#7 І поїсти приготую

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 7

Парадоксально, але дівчата частіше фотографують знеособлений натюрморт, ніж позують біля плити або з каструлею свіжо звареного борщу. Чоловіки ж не пропускають нагоди поділитися доказами своїх кулінарних навичок. Особливий попит мають таланти з приготування шашлику, а також селфі в кумедних фартухах.

#8 У нелюдських умовах

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 8

Не всі можуть похвалитися досягненнями в екстремальних видах спорту, але, втім, всі, про це розповідають. Тому замість захоплюючих стрибків, кульбітів та сцен боротьби зі стихією, частіше доводиться спостерігати важкі пози в заметах в повній сноубордичній екіпіровці або сумне чалапання по сільській місцевості з торбинкою за плечима.

#9 Татуйований, і це назавжди

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 9

Викладаючи фотозображення своїх татуювань, навіть типові воїни дивана і відеоприставки отримують шанс здатися ризиковими, вільними від умовностей хлопцями, яким не загрожують інфекції або необхідність працювати в пристойному місці та відповідати корпоративним установкам. Крім того, якщо татуювань багато та процес розмальовки затягується на місяці й роки, то завжди є легітимний привід для селфі з демонстрацією важкодоступних частин тіла.

#10 З хлопцями (випиваємо)

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 10

Фото з хлопцями характеризують модель як командного гравця або навіть як ватажка, тому бажано, щоб хлопці виглядали малахольними дегенератами. Якщо підконтрольна ватажкові зграя вибрала в якості соціального цементу не алкоголь, а здоровий спосіб життя, то завдання господаря сторінки в соцмережі — підібрати картинки для презентації за ступенем переваги власних рельєфів над рельєфами тих, хто оточуює.

#11 Фотокор

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 11

В епоху селфі потреба в фотографах, що спеціалізуються на знимкуванні екзальтованих дівчаток в осінньому листі, відпала. Проте, знімок з фотоапаратом в руці — як і раніше надійний спосіб похвалитися своїм різнобічним розвитком та умінням завжди знайти собі заняття.

#12 Відпочинок

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 12

«Так, я багато працював, багато чого домігся й заслужив відпочинок». Чоловічі фотографії з відпочинку типові: так-то я їв, так-то пірнав, ось ці стриптизерські трусики я чомусь прийняв за допустимі плавки, пив вино в білих штанях, тулився до стародавніх руїн.

#13 Ось моя громадянська позиція

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 13

Будь-який інтернет-активний житель великого міста хоча б раз був на мітингу. Фото на тлі транспарантів з гаслами за чесні вибори або сироїдіння належить мати кожному, інакше вас можуть назвати індиферентним телепнем.

#14 Успішний в мегаполісі

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 14

Фото з відряджень приховують непривабливу дійсність вічних роз'їздів: плями від їжі в літаку, брудне волосся, м'яті піджаки й краватки. Тому головну роль на таких знімках грають впізнавані архітектурні споруди. Героя, як правило, видно поганенько: навіть фото доводиться робити на бігу!

#15 Вмію робити дітей

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 15

Враження милого хлопця створити просто. Навіть якщо в наявності немає свого немовляти, кожному чоловікові слід позичити його у знайомих й щосили з ним попозувати. Від споглядання подібних сцен жіночий мозок купається в окситоцині, й об'єкт, доповнений дитиною, автоматично зчитується як «надійний».

#16 Якими молодими ми були

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 16

Укомплектувавши фотоальбом ностальгічною серією з підписами «Гуртожиток 2005» та «The Виродки: перший концерт» чоловік повідомляє, що у нього є минуле. І воно, між іншим, було вельми цікавим та навіть героїчним.

#17 Фото із зіркою

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 17

Знімок в обнімку з суперзіркою дає глядачеві зрозуміти, наскільки високо здатний видертись наш герой. А фото разом з сумнівною знаменитістю третього ешелону свідчить про глибоко іронічне ставлення до життя та самого себе.

#18 Вболівальник

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 18

Навіть завзятий індивідуаліст, якщо він любить спорт, не гребує попозувати в уніформі вболівальника. Це не тільки спосіб висловити чергову солідарність з усіма представниками роду чоловічого, а й можливість налякати абстрактного супротивника, прийнявши грізний фанатський вид.

#19 Просто я красивий та неповторний

19 прикладів як чоловіки всіх обманюють на фотографіях - 19

Далеко не всі чоловіки гребують селфі, знятими за канонами жіночого автопортрета. Адже під саркастичне кривляння легко замаскувати повідомлення про власну привабливість: «так, я сфотографувався, зобразивши дакфейс, але ж я дійсно красивий!».

4
Trophy icon
Нагородити автора