Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні


Найкращі серіали для тих, хто не любить витрачати час на багатосерійні мильні опери. Пропонуємо вам нові, які можна подивитися за кілька днів, а деякі й за кілька годин.

Маленькі жінки (Little Women) 2017

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 1 via

Кількість серій: 3

Це серіал про життя чотирьох сестер Марч, які застали не найкращий час — час Громадянської війни в США. Їхній батько пішов на фронт, тому всі труднощі лягли на плечі матері. Щоб не померти з голоду, дівчата беруться за найважчу роботу і допомагають мамі прогодувати сім'ю. Незважаючи на те що вони сестри, всі дівчата мають різні характери: Мег — жіночна і романтична, Джо - справжній шибеник, який любить лазити по деревах, Бет - боязка, боїться людей, але при цьому сильно їх любить, а Еммі хитра і користується тим , що всім подобається.

Дівчата пройдуть багато життєвих уроків, зустрінуть любов і переживуть втрату.

Одну з головних ролей виконала дочка Уми Турман — Майя Хоук.

Дивовижна місіс Мейзел (The Marvelous Mrs. Maisel) 2017 — тепершній час

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 2

Кількість серій: 8

Майбутнє подружжя Міріам і Джоел познайомилися в коледжі, потім одружилися і народили дітей. Міріам у всьому намагалася догодити чоловікові і навіть підтримувала його тоді, коли він крав номери інших виконавців, виступаючи в клубі коміком. Але Джоелу цього було мало, він завів інтрижку і пішов до іншої жінки. Посумувавши, Міріам неабияк напилася, прийшла в клуб, в якому виступав коханий, і видала там такий стендап, що глядачі були в захваті. Вона вирішує і далі пробувати свої сили в комедії, але як поєднати улюблену справу з роботою, дітьми і настирливими батьками?

Комедійний серіал, який подивитесь на одному диханні.

Кірі (Kiri), 2018

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 3


Кількість серій: 4

Це серіал про долю маленької дівчинки, яка перебувала під опікою працівника соціальної служби Міріам. Дівчинку готова удочерити інша сім'я, і ​​перед цим Міріам вирішує влаштувати зустріч між дитиною і її біологічними бабусею і дідусем. Після цього візиту дівчинка зникає. Соціальний працівник стає ізгоєм в очах громадськості, і саме її звинувачують у всьому те, що трапилося. Але ніхто не розуміє, що відповідальність за пропажу дитини повинна нести не тільки Міріам. Жінка намагається знайти дівчинку, але чи вдасться їй це?

Драматичний серіал, який тримає в напрузі до останньої хвилини.

Яблучний двір (Apple Tree Yard) 2017

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 4

Кількість серій: 4

Івонн Кармайкл веде спокійний спосіб життя. Вона заміжня, виховує двох дітей і займається наукою. Незабаром вона знайомиться з красенем Марком Костлі, який ставить під загрозу її сімейну ідилію і кар'єру. Що ж вибере Івонн - щастя або звичне життя?

Драматичний серіал, який сподобається всім жінкам.

Випробування невинністю (Ordeal by Innocence), 2018

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 5


Кількість серій: 3

Головні герої серіалу — Лео Аргал і його дружина Рейчел, які до війни всиновили 5 дітей. Їх сімейна ідилія зникає, коли жінку знаходять в калюжі крові у власній вітальні. За підозрою у вбивстві заарештовують її сина Джека, який стверджує, що не винен.

Нова екранізація знаменитого роману Агати Крісті, яка сподобається всім шанувальникам детективів.

Електричні сни Філіпа К. Діка (Electric Dreams) 2017 — теперішній час

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 6

Кількість серій: 10

Серіал заснований на декількох відомих творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданням письменника: «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» і ін.

Зворушливий і дотепний серіал, який сподобається всім любителям наукової фантастики і не тільки.

Дитинство Шелдона (Young Sheldon) 2017 — теперішній час

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 7

Кількість серій: 22

Цей серіал є спін-оффом до «Теорії Великого вибуху» і розповідає про своє непросте дитинство юного генія Шелдона, чиї захоплення не поділяють батьки. Мама дуже релігійна, а батько любить проводити вечори перед телевізором з пляшкою пива. Також Шелдону важко налагодити відносини з однолітками, адже наукові експерименти його цікавлять більше, ніж іграшки. Цікаво, що актриса, яка грає маму юного Шелдона, в житті є дочкою актриси, яка грала маму дорослого Шелдона.

Відмінний серіал, який піднімає настрій навіть в погану погоду.

911 / Cлужба порятунку (9-1-1), 2018

8 нових серіалів, які можна подивитися за вихідні - 8


Кількість серій: 10

Це серіал про звичайних людей, які вибрали непросту професію. Поліцейські, пожежні, парамедики працюють пліч-о-пліч в жорстких умовах великого міста. Часто ризикуючи життям, вони виконують свій обов'язок, потрапляючи в шокуючі і жахливі ситуації.

Динамічний серіал, який варто подивитися кожному.

11
Trophy icon
Нагородити автора