Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Чим частіше ви обіймаєте своїх дітей, тим розумнішими вони будуть. Ось чому…


Дітки-розумники виростають у сім’ях батьків-обнімак!

Чим частіше ви обіймаєте малюка, тим більше розвивається його мозок. Такі висновки недавнього дослідження Національної дитячої лікарні в Огайо. Вчені вивчили 125 доношених і недоношених немовлят, аналізуючи їх реакцію на ніжний дотик.

||insert_ad_here|

Чим частіше ви обіймаєте своїх дітей, тим розумнішими вони будуть. Ось чому… - 1 via

Виявилося, що недоношені діти реагують на контакт слабкіше, ніж доношені. Однак, головний результат полягає в тому, що у всіх немовлят після фізичного контакту з батьками або співробітниками лікарні різко активізувалася мозкова діяльність. За словами доктора Наталі Метр, це означає, що прості дотики і заколисування на руках істотно впливають на розвиток дитячого мозку.

Вона говорить: «Забезпечення позитивного контакту зі сторони батьків необхідно для того, щоб мозок недоношеної дитини реагував на дотики так само, як і мозок немовляти, виношеного повністю».

Тобто прояви турботи та любові вкрай необхідні для того, щоб малюк ставав розумнішим і розвивався швидше. Так що обіймайте своїх малюків якомога частіше – і не забудьте поділитися цією новиною з усіма батьками!

12
Trophy icon
Нагородити автора