Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Ця пара не платить іпотеку на житло, а живе в двоповерховому автобусі


Про життя в будинку на колесах.

Цей хлопець з Англії витратив чотири місяці, перетворюючи старий двоповерховий автобус на будинок на колесах.

В автобусі є спальня з двоспальним ліжком, спальня з двома односпальними ліжками, кухня, зал, бар, туалет і ванна кімната. На кухні є плита, холодильник і раковина з гарячою та холодною водою.

Ця пара не платить іпотеку на житло, а живе в двоповерховому автобусі - 1

Одного дня пара зрозуміла, що не може отримати іпотечний кредит, через те, що голова сімейства працює «вільним електриком». Сидячи в інтернеті та спілкуючись з такими самими людьми на різних форумах, вони з дивовижністю виявили, що в США існує цілий рух людей, що прагнуть до «життя на колесах» і дуже зацікавилися цією ідеєю.

Ця пара не платить іпотеку на житло, а живе в двоповерховому автобусі - 2

Даніель знайшов на одному з сайтів оголошення про продаж старого автобуса і вирішив, що перебудує його в будинок, і вони всією сім'єю переїдуть в нього жити! На всі перетворення у нього було 4 місяці та 13 тисяч доларів.

Ця пара не платить іпотеку на житло, а живе в двоповерховому автобусі - 3

Сьогодні, за їх словами, вони почувають себе набагато щасливішими, ніж тисячі молодих людей, які живуть в звичайних будинках і мають величезні борги. А в найближчому майбутньому Даніель планує отримати водійське посвідчення на право управління автобусом, щоб вони могли ще й подорожувати на ньому!

Ця пара не платить іпотеку на житло, а живе в двоповерховому автобусі - 4

В даний час цей автобус припаркований на земельній ділянці, яку пара орендує в Кентербері.
«Всі мої друзі думають, що це блискуча ідея! І що вони навіть хочуть приїхати, побудувати власний автобус і жити поряд з нами», — говорить Даніель.

18
Trophy icon
Нагородити автора