Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет?


Як ефективно розпорядитись площею квартири.

Багато власників маленьких квартир часто скаржаться на брак простору. Тим часом, велика частина людей використовує тільки 50% площі своєї квартири. Все тому, що ми не вміємо користуватися наявною площею, завалюємо її непотрібними речами, вибираємо не ті матеріали для обробки.

Якщо ви хочете ефективно розпорядитися площею в своїй квартирі та не знаєте, з чого почати, цей матеріал для вас!

1. Геть зайві стіни!

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 1

Якщо у вас невелика квартира, то подумайте, чи так потрібні вам всі стіни? Часом видалення однієї-єдиної перегородки повністю змінює простір. Яскравий приклад — вище. Цій родині вдалося вмістити в однокімнатну квартиру простору кухню, спальну кімнату, домашній кінотеатр і будиночок для трьох кішок.

2. Зонуйте

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 2

Безпрограшний трюк в невеликих квартирах — це метод зонування. Розділіть кімнату на зони за допомогою різних предметів меблів. Головне, щоб вони не були масивними, інакше ефект буде абсолютно протилежним.

Зонувати можна також за допомогою картин або фотошпалер. Вправні майстри примудряються розділити простір, зігравши на контрасті шпалер.

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 3

Головне в зонуванні — не перестаратися. Якщо ви вирішили «розділити» простір на зони за допомогою текстилю, то «танцюйте» навколо цього, грайте на кольорах і текстурах.

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 4

Перед початком ремонту складіть детальний план. Чи так вже вам потрібен той тренажер, який припадає пилом у кутку, або хлібопічка, за умови, що хліб ви купуєте в магазині біля будинку?

Відмінний приклад правильного зонування. Типова дитяча кімната перетворилася в кімнату «з журналу», завдяки світлим стінам і поділу простору на спальну та ігрову зони.

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 5

Подумайте, чи так вам потрібна ванна в крихітній ванній кімнаті? Або ви цілком зможете обійтися душем?

3. Підлога

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 6

Підлога — це така річ, з якою краще особливо не мудрувати в маленькій квартирі. Щоб візуально розширити простір, обмежтеся монолітною одноколірною підлогою по всій площі квартири.

4. Світле оздоблення

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 7

Використовуйте темні та яскраві кольори для акцентів в інтер'єрі, а світлі (бежеві, білі, кремові, молочні) — в якості основного кольору обробки. Так простір стане візуально більшим. Крім того, розширити квартиру допоможуть дзеркала.

До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 8 Різниця очевидна!
До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 9
До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 10 Рожева плитка виглядає нудною і — парадокс — темною. Біла додала легкості і простору.
До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 11 Рожева плитка в поєднанні із зеленою штукатуркою виглядає сумно і немодно. Білий санвузол — інша справа!
До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 12 Нове життя старої кухні.
До і після: розкішне життя в невеликій квартирі. В чому секрет? - 13 Площа цього балкона становить всього 4 кв. метра, але подивіться, який він чудовий!

А які секрети правильного розподілу простору знаєте ви? Поділіться з нами в коментарях!

10
Trophy icon
Нагородити автора