Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Ентоні Хопкінс написав чарівний вальс 50 років тому й тільки тепер почув його вперше


Музичний вальс від Ганнібала Лектера у виконанні симфонічного оркестру.

Ентоні Хопкінс найбільш відомий за роллю Ганнібала Лектера в культовому фільмі «Мовчання ягнят» і в якості режисера фільму «Вихор». Але далеко не всі шанувальники Хопкінса знають, що він пише музику. Довгий час він практично ні з ким не ділився своїми творіннями. Але момент, коли він відчув себе великим композитором, все ж настав.

Вальс, написаний Ентоні Хопкінсом півстоліття назад, узявся виконати визнаний диригент Андре Рьйо. Наскільки добрий твір, можна оцінити по реакції глядачів у залі: коли заграла мелодія, більшість ледве стримували сльози. А по реакції самого Ентоні Хопкінса можна з упевненістю сказати, що він чекав цього моменту довгі 50 років.

Ентоні Хопкінс написав чарівний вальс 50 років тому й тільки тепер почув його вперше - 1

За словами диригента, він був невимовно здивований, коли йому подзвонили з Нью-Йорка кількома місяцями раніше й сказали, що один з його відданих фанатів склав вальс і дуже хоче, щоб Рьйо його виконав. Звиклий до таких прохань диригент завжди вважав, що не народився ще другий Йоганн Штраус.

Ентоні Хопкінс написав чарівний вальс 50 років тому й тільки тепер почув його вперше - 2

Але коли він почув ім'я прохача, то «мало не знепритомнів»: «Зараз він всесвітньо відомий актор й зірка Голлівуду, але 50 років тому він був музикантом, який склав вальс. Мелодія була записана на папері, і її ніколи й ніхто не чув. Кілька років тому він побачив мене на американському телебаченні й захотів, щоб я й мій оркестр виконали його вальс».

Рьйо поговорив з Ентоні Хопкінсом по телефону, отримав ноти й записав мелодію. «Я можу сказати, що вальс вийшов казковий. Хвилюючий. Романтичний. Захопливий. Кінематографічний. І я дуже гордий, що зіграю його вперше».

Ентоні Хопкінс написав чарівний вальс 50 років тому й тільки тепер почув його вперше - 3
5
Trophy icon
Нагородити автора