Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Люблю дівчат-«комп'ютерщиць». Вони дуже оригінальні в житті!


Розповім від третьої особи, мені так простіше...

Хлопець з дівчиною довго зустрічалися. Він працює айтішником і встановлює програми на комп'ютери, а вона працює в магазині і продає ці програми — повна сумісність!

Нарешті дівчина залишилася у хлопця з ночівлею. Після бурхливої ночі хлопець встає і не вірить своїм очам...

Його холостяцька квартира вся блищить від чистоти, одяг з кошика випраний, на кухні його чекає чудовий сніданок, який він не їв ще з часів відвідування мами. Загалом, ідеальна домогосподарка!

Він не вірить своєму щастю, весь день проходить як на сьомому небі!


Але потім…

А на наступний ранок хлопець прокидається: ніякого сніданку немає, на столі вчорашні крихти, дівчина сидить за столом і їсть бутерброд з чаєм.

Він запитує: «А мені бутерброд не зробиш?», На що отримує приблизно таку відповідь:

«Ні, робота утиліти завершена. Вчора ти отримав демо-версію програми «Турботлива і любляча дружина». Для подальшого використання потрібно придбати ліцензію, шляхом одягання обручального колечка на безіменний палець і підпису документа в РАГСі!

Але цього вистачить лише на річну передплату. Продовження передплати на софт можна буде придбати за зарплатну або кредитну карти, або подарункову карту у вигляді поїздок на курорти і ювелірні вироби.

Ще пізніше ти зможеш придбати додаткові розширення «Турботлива мама» і «Турботлива мама - 2»! Оплата памперсами, безсонними ночами і походами на батьківські збори.»

Як же важко з дівчиною, яка продає програмне забезпечення!)))

34
Trophy icon
Нагородити автора