Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Мати не відмовилась від свого розумово відсталого сина. І ось ким він став через 30 років!


Неймовірна історія про те, на що здатна материнська любов!

У 1988 році китаянка Цзоу Хонгян (Zou Hongyan) народила сина. Однак пологи супроводжувалися серйозними ускладненнями. Це призвело до того, що її новонароджена дитина мала стати інвалідом із церебральним паралічем.

Мати не відмовилась від свого розумово відсталого сина. І ось ким він став через 29 років! - 1 via


Навіть лікарі переконували цю жінку відмовитися від сина, не кажучи вже про власного чоловіка.

Всі вони вважали, що дитину з такими інтелектуальними і фізичними проблемами в майбутньому чекає лише жалюгідне і нікчемне існування. Цзоу, однак, відхилила пропозицію лікарів, розлучилася з батьком дитини і присвятила все своє життя лікуванню і вихованню свого улюбленого хлопчика.

Мати не відмовилась від свого розумово відсталого сина. І ось ким він став через 29 років! - 2 via

Щоб утримувати свою маленьку сім'ю, Цзоу довелося працювати на трьох роботах одночасно, а по вечорах вона грала з сином в ігри, що дозволяють розвивати інтелект і емоції. Мати навіть навчила його користуватися бамбуковими паличками, хоча його невмілі руки ледь могли їх утримувати.

Ось що розповідає про цей час Цзоу: «Я не хотіла, щоб моєму синові довелося соромитися своїх фізичних недоліків. Через те, що у нього були проблеми в багатьох життєвих сферах, я була дуже суворою матір'ю, змушуючи його постійно працювати над своїми проблемами».

Мати не відмовилась від свого розумово відсталого сина. І ось ким він став через 29 років! - 3 via

29 років по тому цей хлопчик — Дін Дін — став випускником Пекінського Університету зі ступенем бакалавра в галузі наук про навколишнє середовище і техніці.

Також нещодавно він став студентом Гарварду в галузі права. Ви тільки уявіть, як сильно пишається цим працьовитим хлопцем його мама, яка домоглася неймовірного прогресу в розвитку сина! І наскільки вдячний їй Дін Дін!

Мати не відмовилась від свого розумово відсталого сина. І ось ким він став через 29 років! - 4 via

Ось вона, справжня сила материнської любові!

104
Trophy icon
Нагородити автора