Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+)


Кілька цікавих фото про сучасний гарем.

Тютюновий магнат Треверс Бейнон зізнався, що спить щонайменше з чотирма жінками щоночі, і його дружина абсолютно не проти.

Мільйонер з міста Голд-Кост живе в розкішному особняку з Тейша Бейнон, на якій одружився в 2011 році, своєю дівчиною Нішею і чотирма дітьми.

Треверс каже, що часом в ліжку з такою кількістю жінок доводиться непросто.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 1

«Коли у тебе одна дівчина, це одне. Коли їх багато, у мене стільки всього в думках... — зізнався Бейнон в інтерв'ю журналу Ocean Road. — У ліжку в середньому буває по чотири дівчини. Часто я не висипаюся... Мені здається, щотижня я придумую нову позу. Час в спальні — не для мене, воно для того, щоб стимулювати дівчат. Чи хороший ти в ліжку, від тебе не залежить».

Зліва на задньому сидінні - старша дочка, яка працює моделлю, праворуч — дружина і мачуха дочки Бейнон

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 2

Роман Бейнона та його нинішньої дружини закрутився, коли він зробив комплімент її попі в 2009 році на першій офіційній вечірці Candy Shop.

Тейша сказала в інтерв'ю, що абсолютно не проти ділити чоловіка з низкою сторонніх жінок.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 3

«Завжди були інші дівчата. Іноді вони живуть тут кілька тижнів, а потім їдуть. Загляньте в соціальні мережі, ви побачите величезну кількість дівчат, які на нього вішаються. Я не проти — я за ним заміжня! У нього багато коханок, але дружина одна», — каже Тейша.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 4

Вважається, що подружжя не спілкується з більшою частиною сім'ї Бейнон.

Схвильовані дідусь і бабуся Тейші — Івонн і Грем Епплбі — в 2015 році в телепередачі A Current Affair назвали особняк Candy Shop сумнівною сектою. Вони дуже хотіли побачитися з дітьми Тейші. «Я просто хочу обійняти їх вперше. Те, що він влаштував, знищило її, зовсім знищило», — говорила стурбована бабуся нинішньої дружини мільйонера.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 5
Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 6

Але Тейша стала на сторону чоловіка. Під однією з публікацій в Instagram на сторінці особняка Candy Shop Mansion було написано: «Кендімен і його найбільша прихильниця. Ненависники можуть тільки мріяти, щоб їхні дружини підтримували їх на 100%, як моя».

У 2015 році Бейнон потрапив в таблоїди, коли з'явилася фотографія, де він веде дружину й колишню дівчину Кірсті Енгельманн на колінах за бретельки від їх бікіні, як на повідці.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 7

Енгельманн незабаром після цього поїхала від мільйонера і зізналася, що їй було некомфортно, що її знімають в такому положенні, але їй довелося це зробити.

«Було простіше зробити це. В першу чергу я була незадоволена тим, що треба фотографуватися. Я розізлилась. По-справжньому розлютилася. Я не з тих дівчат, що стають на коліна заради фото. Я навіть не думала, що конкретно цей знімок спливе, але більша частина опублікованих фотографій зі мною і Тейшею — я була так само здивована, як і всі інші. Я була в люті від того, що мене зобразили таким чином».

З чуток, Бейнон влаштовував кастинги, щоб замінити Енгельманн після того, як вона поїхала з особняка.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 8

До того як Бейнон став королем вечірок на прізвисько Кендімен, він був об'єктом знущань в школі і носив дурну стрижку, грав в Австралійській футбольній лізі, працював моделлю для елітних брендів і подорожував по всьому світу, був чоловіком «Міс світу», розлучився, став заможним бізнесменом і власником нерухомості.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 9

Треверс Бейнон народився в Мельбурні в 1972 році і успадкував компанію з продажу тютюнових виробів FreeChoice, яку заснували його батьки Тревор і Сандра. В Австралії налічується близько 200 точок продажів FreeChoice.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 10

В юності Бейнон жив між Вікторією і Квінслендом. Він навчався в коледжі Clairvaux College для хлопчиків у південній частині Брісбена. Шкільним девізом було «Христос — наше життя».

Після школи Бейнон грав у футбол за професійні клуби, але в 1989 році отримав травму спини, яка поклала кінець його спортивній кар'єрі. Саме тоді почалася його модельна кар'єра.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 11

Агент молодого Бейнона Грег Тайшінг познайомився з ним на модному показі в Мельбурні в кінці 1980-х. Бейнон виявився найуспішнішим серед його моделей як в Австралії, так і в США і Європі.

Він працював для таких брендів, як Levi's, Moschino, Valentino, Canali, Paul Smith і Calvin Klein.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 12

Вважається, що Бейнон познайомився з першою дружиною, «Міс світу» 1991 року, венесуелкою Нінібет Леаль, поки жив за кордоном. У них народилося двоє дітей, але вони розлучилися.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 13

Потім Бейнон одружився на Тейші, і у них теж двоє дітей.

Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 14
Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 15
Мільйонер спить з кількома жінками щоночі. Його дружина не проти (16+) - 16
12
Trophy icon
Нагородити автора