Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Мода на природність: зірки відмовляються від пишних грудей


Великий бюст вже не в моді.

На початку 90-х багато зірок піддалися віянням моди і зважилися на операції зі збільшення бюсту. Але як проходить мода на різні стилі одягу, так пройшла мода і на використання імплантатів. І хоча пластика залишається популярною процедурою, та тепер дівчата роблять невелику підтяжку або збільшують на один розмір свої груди. А багато хто вирішив повернути свої колишні форми і пишатися тим, чим їх нагородила природа.


Памела Андерсон

У багатьох людей ім'я Памели Андерсон асоціюється саме з пишними сексуальними формами. Памела зробила кілька операцій зі збільшення грудей. Зараз зірка повернулася до природності. Памела зменшила груди і пообіцяла собі та своїм фанатам, що більше не піде до пластичного хірурга.Вікторія Бекхем

Вікторія Бекхем соромилася своїх маленьких грудей з юності і мріяла про те, щоб їх збільшити. Для того, щоб позбутися комплексів, зірка вдалася до пластики і змінила форму своїх грудей відразу на кілька розмірів. Виявилося, що, добившись величезного бюста, не завжди можна змінити свою зовнішність на краще, що доводять фотографії Вікторії у відкритих сукнях. Згодом Бекхем повернулася до колишніх форм і зрозуміла, що важливо любити себе справжню.
Демі Мур

Перед зйомками у фільмі «Стриптиз», Демі, яка ніколи не відрізнялася пишними формами, зважилася на операцію зі збільшення грудей, так як за сценарієм фільму вона мала грати в нижній білизні. Через кілька років Демі Мур повернула собі колишні форми і зізналася, що їй дуже комфортно в своєму тілі і максимум, що вона собі дозволяє — невелику підтяжку час від часу.Анджеліна Джолі

Рак грудей став причиною смерті кількох близьких родичок Джолі, і вона вирішила перевірити все зазделегідь. З'ясувалося, що у Анджеліни Джолі ризик розвитку раку грудей становить 87%. Тому в 2013 році Джолі видалила обидві молочні залози, а після операції зробила собі силіконові груди великого розміру. Через кілька років Анджеліна зрозуміла, що об'єми дуже великі і зменшила груди.


9
Trophy icon
Нагородити автора