Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Найволохатіша дівчинка у світі з Таїланду поголилася і вийшла заміж (відео)


Неймовірна історія дівчини з рідкісною хворобою.

Найволохатіша дівчинка у світі з Таїланду поголилася і вийшла заміж (відео) - 1

Супатра Сасупфан зі столиці Таїланду — Бангкоку, вийшла заміж. Дівчина страждає на рідкісне захворювання — синдром Амбраса. Її батьки дізналися про спадкове відхилення вже через кілька тижнів після народження дитини.

Спочатку новонародженій було важко дихати через дуже маленькі ніздрі, тому її підключали до апарату штучної вентиляції легенів. Вже через кілька місяців по всьому тілу почало рости густе волосся, в тому числі по всьому обличчю.

Найволохатіша дівчинка у світі з Таїланду поголилася і вийшла заміж (відео) - 2

Часто її порівнювали з персонажем «Зоряних воєн» — Чубаккою. Це фантастична істота, тіло якого повністю вкрите волоссям. При цьому у дівчинки було найзвичайнісіньке дитинство — вона любила дивитися мультики й гуляти на вулиці. Коли навчалася в школі, їй зробили кілька операцій, щоб дитина могла дихати самостійно.

У 17 років Супатра зустріла свою любов і вийшла заміж. Вона постійно голиться і сподівається, що коли-небудь її дуже рідкісну хворобу вдастся вилікувати. Всього ж у світі зареєстровано 50 випадків синдрому Амбраса.


Супатра Сасупфан навіть увійшла в книгу рекордів Гіннесса, як найволохатіша дівчинка у світі. Про неї також знімалися десятки наукових передач. На жаль, людство ще не винайшло ліків проти її спадкової хвороби.

9
Trophy icon
Нагородити автора