Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Навіщо поліцейські США торкаються до машини порушника рукою відразу після зупинки


Цікавий факт про специфіку роботи американських копів.

Враховуючи, що США — не найбезпечніша країна світу, це впливає і на специфіку роботу місцевих правоохоронців.

Однією з таких особливостей є дотик долонею до автомобіля потенційного порушника, відразу після зупинки. Це ніяк не від того, що їм хочеться погладити холодний метал та ніяка не традиція, а прописана в поліцейському статуті тонкість служби.

Навіщо ж американські дорожні поліцейські торкаються долонею фари або кузова автомобіля?

Експерти українського автомобільного порталу dexpens пояснюють це тим, що таким чином поліцейські залишають на машині свої відбитки пальців. Дана дія поліцейським повинна виконуватись автоматично, так само як тримати руку на кобурі в момент наближення до водія або залишати свою машину тільки на певній відстані.

Навіщо поліцейські США торкаються до машини порушника рукою відразу після зупинки - 1

Відбитки страж закону зобов'язаний залишити на той випадок, якщо проста перевірка переросте в щось більше. У майбутньому такі сліди можуть допомогти слідству. Вони будуть свідченням того, що конкретний поліцейський зупиняв конкретну машину.

Навіщо поліцейські США торкаються до машини порушника рукою відразу після зупинки - 2

Насправді, зараз поліцейським робити це вже не обов'язково, адже на них самих, і на автомобілях є відеоапаратура, яка реєструє все що відбувається. Проте, згідно з рекомендаціями старших колег, кожне нове покоління співробітників продовжує це робити. На всякий випадок.

19
Trophy icon
Нагородити автора