Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії


Розкриття інформації про відомі фокуси.

Майстерність фокусника полягає в його здатності утримувати глядачів в очікуванні чергового неймовірного трюку.

Часто здається, що маги дійсно здатні робити те, що кидає виклик всім відомим законам всесвіту. Містична атмосфера, яку вони створюють під час своїх виступів, ще більше допомагає забути, що їх дії всього лише хитрий трюк.

1. Розпилювання жінки

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 1

Ми всі, затамувавши подих, дивилися трюк, в якому маг розпилює жінку. Насправді, в ящику мага знаходяться дві асистентки!

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 2

2. Розірвана купюра

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 3

Напевно, ви часто ставили собі питання: як фокусник рвав складену навпіл купюру прямо у людей на очах, а потім розгортав її — й та виявлялася цілою?

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 4

Секрет тут полягає в хитромудрому використанні олівця: останній розрізають навпіл по діагоналі й з'єднують сильними магнітами. Це дозволяє легко переносити банкноту між двома намагніченими половинками так, щоб вона залишалася неушкодженою.

3. Левітація

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 5

Секрет цього трюку, який дуже популярний серед вуличних магів, криється у вміло прихованій підтримці. Ось чому трюкачі, які його виконують, завжди сидять в одній й тій же позі.

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 6

Вони використовують посох не для доповнення образу, а для опори, яка має продовження й ховається під одягом.

4. Дівчина-зигзаг

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 7

Успіх цього трюку багато в чому залежить від здібностей асистентки мага, головне завдання якої — тримати ноги й руки так, щоб вони зберігали природне положення, як у людини, що стоїть прямо.

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 8

5. Нахил Майкла Джексона

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 9

Пам'ятаєте ефектний нахил, який здійснював Майкл й його танцюристи під час виконання пісні «Smooth Criminal»? Це виглядає неймовірно, адже Майкл тримає тіло прямим, спираючись при цьому на стопи під кутом 45 градусів.

Секрети 5 найвідоміших фокусів в історії - 10

Секрет тут в спеціально розроблених туфлях, які співак використовував для виступу, й хитрому пристрої сцени, в поверхню якої були вставлені кілочки. Каблуки взуття чіплялися за них, дозволяючи артистам зробити маневр.

Втім, відбувалися й казуси. Так, у вересні 1996 року під час виступу одне з кріплень розбовталося, кілочок випав й співак впав на сцену...

24
Trophy icon
Нагородити автора