Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу


Робота стюардеси непроста: й ось докази.

Багато хто вважає роботу стюардес повною романтики: постійні подорожі, красиві фотографії в Instagram і нові знайомства.

Але є й інша сторона цієї професії: хронічна перевтома, хами-пасажири, часті розлуки з родиною.

Одна зі стюардес розповіла, що дратує її колег під час рейсу.

1. Попити водички

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 1 via

Неймовірно дратує фраза «і мені водички» в той момент, коли ти дістав пляшку, відкрив її, налив склянку води, поставив її назад і закрив. У цей момент всередині мене все прямо закипає.

Роздратування від «водички» поширюється і на індивідуальні прохання через кнопку виклику бортпровідника, що надходять відразу після обслуговування. Я на такі виклики ходила відразу з декількома склянками води, ловлячи здивовані погляди тих, хто просить: «Як ви дізналися?»

Звичайно, ідеально, якщо під час тривалого рейсу пасажири ходять попити водички на кухню самі, а не влаштовують пілікання кнопками. Ще краще, якщо вони завбачливо купують маленьку пляшечку води в аеропорту і беруть її в салон.

2. А де ми летимо?

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 2

На питання «А де ми летимо?» Я завжди відповідала «В небі».

Бо під час обслуговування пасажирів абсолютно немає часу дзвонити пілотам з цим питанням. Особливо при повному завантаженні, скороченому складі бригади бортпровідників і невеликій тривалості польоту.

Всі ми відчуваємо стрес від нескінченного потоку однакових питань, особливо якщо вони повторюються день у день. Велика частина такого спілкування перетворюється в настирливий інформаційний шум, що тягнеться за тобою шлейфом, який просто хочеться зняти. Вимкнути звук.

3. П’яні пасажири

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 3 via

Я не переношу п'яних людей. Просто фізично. Особливо в літаку, адже від них можна чекати чого завгодно, та й перебувати поруч з ними просто неприємно.

Я завжди намагалася зняти з рейсу таких пасажирів ще на тому етапі, коли вони переступають поріг «моїх володінь». Від п'яної людини простіше позбутися в аеропорту, ніж потім весь рейс думати, що він може викинути.

4. Пропустіть, будь ласка

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 4

Дратує ходіння по салону під час обслуговування. Постійні «пропустіть, будь ласка» — а тобі катати візок туди-сюди раз сто, поки всі пройдуть спочатку в одну сторону, а потім назад.

До речі, завжди є кілька хвилин до початку обслуговування, коли відвідати туалет можна без проблем: немає ні черг, ні візків, ні вже відкинутих столиків з їжею.

Дратує, коли встають з місць відразу після посадки і дістають сумки з полиць під час рулювання літака на стоянку. І це при тому, що перед посадкою не раз оголошують, що відстібати ремені безпеки і залишати крісла до повної зупинки літака заборонено. Стюардесам все одно доводиться зупиняти найнетерплячіших пасажирів. Вони не розуміють, що поки літак знаходиться в русі, можна спокійно полетіти в інший кінець салону, відбивши собі голову й інші частини тіла.

Витягнута невчасно з багажної полиці валіза теж може стати знаряддям, навіть смертельним. До речі, якщо щось впало пасажиру на голову або його, припустимо, ошпарили окропом (що малоймовірно), йому виплатять компенсацію тільки в тому випадку, якщо він сидів на своєму місці.

5. Оплески

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 5

Весь льотний склад дуже дратують пасажири, що аплодують після того, як літак торкнувся злітно-посадкової смуги. Це дуже дратує, адже найнебезпечніше — це зліт і посадка, аж до повної зупинки літака.

Якщо виникло сильне бажання поаплодувати, з яким ви не в змозі боротися, пропоную зробити це трохи пізніше. Як дізнатися, що посадка й вирулювання пройшли успішно й вам ніщо не загрожує? У багатьох авіакомпаніях команда стюардес на перевід дверей з автоматичної у ручний режим звучить по гучному зв'язку. Це означає, що все добре: літак повністю зупинився, можна починати збиратися.

Що стосується оплесків на зльоті, то це дратує стюардес ще більше. На руці у кожного бортпровідника є годинник, за якими він в тому числі засікає час після зльоту. Найнебезпечніші — перші 15 хвилин. Коли я відразу після зльоту чую оплески, мене пересмикує від роздратування. У цей час кожна стюардеса згадує курс аварійно-рятувальної підготовки та команди на евакуацію. Ось уже майже п'ять років я літаю тільки як пасажир, але кожен зліт проводжу точно так само, як на початку льотної кар'єри.

6. Стюардеси в кіно і ЗМІ

Що найбільше дратує стюардес під час рейсу - 6

Мене завжди дуже дратувало неправильне освітлення професії стюардеси в ЗМІ, фільмах, серіалах і так далі. Скрізь створюють образ, який провокує масні погляди.

Тому бажання багатьох чоловіків намагатись познайомитися зі стюардесою нітрохи не дивує.

6
Trophy icon
Нагородити автора