Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

У Франції заборонили редагувати комерційні фотографії


Знаменитості відтепер будуть виглядати природно, адже змінювати фото відтепер заборонено.

З 1 жовтня у Франції будь-яка комерційна фотографія будь-якої моделі, яка була піддана процесу цифрового монтажу, повинна супроводжуватися попередженням, подібним до того, що написано на пачках сигарет.

«Photographie retouchée» — «ретушована фотографія» має бути тепер написано на подібних фото. Порушникам загрожує штраф — або: 37 500 євро, або 30% вартості створення самої реклами.

У Франції заборонили редагувати комерційні фотографії - 1

Влада Франції відтепер вважає фальсифікації фотографій питанням здоров'я населення.

Нове правило направлено на запобігання екстремальній худорлявості серед фотомоделей, а також проблем зі здоров'ям серед тих, хто хотів би виглядати як моделі, попри те, що це фізично неможливо, бо їх фотографії були модифіковані за допомогою комп'ютера.

У Франції заборонили редагувати комерційні фотографії - 2

«Коли молоді люди постійно бачать нібито нормативні, але насправді нереалістичні зображення людського тіла, це призводить до негативного сприйняття самого себе і комплексу неповноцінності, що, в свою чергу, може спровокувати звички, що шкодять здоров'ю», — сказала міністр охорони здоров'я Марісоль Турен.

Уряд Франції приймає і інші заходи в рамках боротьби з екстремальною худорбою в індустрії високої моди. З травня цього року моделі повинні надавати довідку від лікаря про те, що вони повністю здорові, а багато компаній забороняють наймати занадто худих моделей.

У Франції заборонили редагувати комерційні фотографії - 3

Але варто також пам'ятати про те, що фотошоп - не єдиний трюк, до якого вдаються фотографи. Якщо модель приймає певну позу, якщо її знімають під певним ракурсом, при певному освітленні, або ж якщо вона просто втягує на хвилину живіт, вона буде виглядати зовсім по-іншому.

Так можна постати на фото з худою атлетичною фігурою, плоским животом і великими сідницями.

У Франції заборонили редагувати комерційні фотографії - 4

Крім того, французький закон не забороняє ретушувати зачіски або плями на шкірі.

17
Trophy icon
Нагородити автора