Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Відомий американський режисер поділився враженнями від України


Патріотичне відео про Україну!

via


Артур Вей, режисер-мандрівник із Брукліна у Нью-Йорку, провів 45 днів подорожуючи Україною.

Своє бачення країни він передав у колоритному відео та в публікації у блозі під назвою «12 причин, чому я безумовно залишуся на довше в Україні».

​Два роки тому Вей продав усе в обмін на свою першу камеру. З того часу він живе, за його ж словами, «з рюкзака», створюючи короткі відеоролики в усьому світі.


Коли канадська туристична агенція запропонувала йому безкоштовну поїздку в Україну в обмін на розповідь про свої враження у блозі, Вей, який ніколи не був у Східній Європі, без вагань погодився, тільки не чекав чогось особливого від мандрівки.

На запитання «Голосу Америки», що його найбільше здивувало в Україні, режисер відповідає: «Все, - і пояснює: - У мене було нуль очікувань. Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних і в кінцевому результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей - від здивування, принаймні для мене».

За словами режисера, він нічого не знав про Україну, крім кількох речей, які бачив у новинах. «Я ніколи не думав про Україну, - говорить Вей. - Це ганьба, тому що це найбільша країна в Європі, і вона прекрасна».


Саме цю ідею Вей промотує через своє відео, яке в мережі Facebook переглянуло вже понад 100 000 людей і яке викликало дуже позитивну реакцію в глядачів: "Кожного разу, коли ми чуємо про Україну, — це щось погане в новинах. Але це якраз чому кожний мандрівник, якого я зустрів тут, є здивованим». У відеоролику є панорамні кадри, зняті з допомогою дрона, і чуттєві, колоритні епізоди, що передають атмосферу в українських селах і містах.

За 45 днів, які Вей провів в Україні, він встиг відвідати Київ, Львів, Карпати, Буковель, Чернівці, Чорнобиль і деякі малі міста.

«Ми танцювали та розважалися в цьому маленькому містечку з 800 людей у Карпатах, – згадує мандрівник. – Вони нам давали надто багато алкоголю, тому найкращі спогади – це насправді те, що я ледве пам'ятаю. (Якщо ви подивитеся всі мої відеоролики, то побачите, що мені дуже подобається розслаблятися з місцевими мешканцями у всьому світі та веселитися з ними.) Вони були просто божевільні. Вони показали нам так багато своїх танців, музики та культури».

9
Trophy icon
Нагородити автора