Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — зробила те ж саме


Корисні властивості лимона.

Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — зробила те ж саме - 1

Лимон — це фрукт, який ми всі знаємо і використовуємо на кухні. Лимон часто використовується для ароматизації салатів, для додання смаку, і як приправа для різних страв. Ну, і звичайно, в солодощах. Ми використовуємо не тільки сік, але й шкірку.

Ми можемо випити лимонний сік або насолодитися його кислим смаком, просто з'ївши шматочок. Насправді, в лимоні тисячі корисних властивостей, які з максимальною користю для здоров'я використовують в Індії...

Вас цікавить питання, яким чином? Зараз пояснимо.

Лимон багатий на вітаміни С і В, а також містить лимонну кислоту і мінерали, такі як, кальцій і фосфор. Це найбільш важливі поживні речовини, необхідні організму для правильної роботи. Лимон є потужним антиоксидантом, здатним запобігати накопиченню шкідливих речовин в організмі. Це сприяє нормальному функціонуванню кишківника і допомагає вирішити проблеми з травленням, такі, як здуття живота. Крім того, лимон відмінно підходить для впорядкування млявого обміну речовин, особливо, якщо його з'їсти вранці та запити теплою водою.

Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — зробила те ж саме - 2

Загалом, користі від лимонів багато, і вигоди, які він приносить — справжнісінькі. Але є спосіб ще більше збільшити його позитивний вплив на нас. І все завдяки індійському рецепту, який використовують навіть в Північній Африці.

Що ж це таке?
Йдеться про ферментовані лимони.

Завдяки бродінню і солі, в лимоні стає ще більше ферментів, вітамінів і мінералів, що робить його в три рази більше корисним й ефективним.

Але що таке бродіння лимона? Щоб викликати цей процес, необхідно зробити кілька кроків.

По-перше, потрібно взяти досить великий скляний контейнер, щоб скласти туди лимони. Вимийте його і нехай висохне.


Візьміть
10—12 лимонів (бажано органічного виробництва), ретельно вимийте їх у воді з додаванням питної соди.


Зробіть на кожному лимоні по два розрізи та засипте їх сіллю. Тепер потрібно ретельно утрамбувати сіль, щоб вона перебувала в контакті з пульпою.


Тепер беремо наш скляний контейнер, посипаємо дно жменею солі, і починаємо ставити наші лимони, стискаючи їх між собою.

Важливо насипати побільше солі між шарами. Закрийте контейнер і нехай лимони бродять протягом 3-х днів не на сонці, а в сухому, добре провітрюваному місці, захищеному від прямих джерел світла. Через три дні ви можете використовувати лимон на свій смак.
Він годиться і для приготування страв, і для ароматизації чаю і різних напоїв. Ви можете вживати їх так, як вам заманеться.

Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — зробила те ж саме - 3

Вони гарно підійдуть для ароматизації овочів, завдяки їхньому кисло-солоному смаку. Однак, особливість лимона не тільки в смаку. Вона полягає у високому вмісті вітамінів і корисних речовин, які допоможуть завжди залишатися у формі.

Таким чином ви будете піклуватися про ваш кишківник і шлунок. Адже проблеми з травленням і печія можуть зіпсувати весь день. Крім того, завдяки наявності антиоксидантів і впливу солі, як підсилювача, ви можете зробити вашу шкіру сяючою, гладкою і бархатистою, очищеною від шкірного сала й еластичною. Завдяки цьому ви будете виглядати молодше й будете більш розслабленими.

До всього іншого, лимон — відмінний кровоспинний і дезинфікуючий засіб, який, до того ж, знижує рівень глюкози в крові.

Лимони з сіллю добре знижують кров'яний тиск, корисні для лікування дисбактеріозу кишківника, лікують запалені ясна, артрит і ревматизм, варикозне розширення вен, простуду і грип...

Вона розрізала лимон і засипала його сіллю. Коли я побачила результат — зробила те ж саме - 4

У літній період краще використовувати ці лимони з гарячим чаєм, який допоможе розвантажити дихальні шляхи.

Просто витягніть лимон з банки, змийте надлишок солі та вживайте його невеликими шматочками.

12
Trophy icon
Нагородити автора