Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Жінка випила вина і залишила свою машину на парковці ресторану. Вранці на лобовому склі вона знайшла записку...


Приклад для наслідування в боротьбі з нетверезими водіями.

Паула Шульц відпочивала в ресторані зі своїм чоловіком. Подружжя випило трохи вина і ввечері, щоб не ризикувати і не сідати за кермо в нетверезому стані, вирішили поїхати додому на таксі.

via

Якщо ви коли-небудь залишали свій автомобіль на якійсь міський парковці, вам повинне бути добре знайоме почуття страху виявити на склі, штраф або ж взагалі не знайти на колишньому місці машину, яку вже відбуксирували в невідомому напрямку.

Коли Паула наступного ранку повернулася в ресторан, щоб забрати свій автомобіль, вона була здивована, що жоден з жахливих сценаріїв не справдився.

Замість цього на лобовому склі вона знайшла дуже цікаву і надихаючу записку. Паула поділилася цією фотографією на своїй сторінці в Facebook, і її повідомлення буквально підірвало мережу! Ось що написав їй менеджер ресторану:

«Дорогий Гість,

Дякуємо вам за те, що ви залишили автомобіль на нашій парковці на ніч. Ми дуже вдячні вам за те, що ви не сідаєте за кермо в нетверезому стані. В знак поваги до такої відповідальної поведінки ви отримуєте ваучер на півкіло наших смачних курячих крилець. Цінуйте життя і хороших вам вихідних!»

Джей Мак Ліан, той самий менеджер, який написав їй послання, говорить, що почав залишати подібні записки, щоб мотивувати людей не їздити в нетверезому стані. Чоловік вважає, що боротися з п'яними водіями потрібно, перш за все, заохоченням і хорошим прикладом.

Як на мене, це чудова ідея! Нашим ресторанам можна взяти це за приклад!

Поділіться цією повчальною та надихаючою історією зі своїми друзями!

20
Trophy icon
Нагородити автора