Logo
no milk, no party

CLICOW.COM

Жіночі дизайнерські соски. Новий тренд пластичної хірургії


Великі, ереговані соски від пластичного хірурга додають виразності формі жіночих грудей.

Відсутність бюстгальтера під топом, що просвічується - такий модний тренд, як не дивно, викликав у молодих американок спад попиту на послуги зі збільшення грудей.

Тепер дівчата мріють стати власницями сосків як у знаменитої моделі. Розжитися обновкою можна за цілком доступну суму: цінник починається від 700 доларів.

Жіночі дизайнерські соски. Новий тренд пластичної хірургії - 1

Доктор Норман Роув (Dr. Norman Rowe), нью-йоркський пластичний хірург, розповідає, що все більше клієнток звертаються до нього з проханням зробити їм «дизайнерські соски». Норман каже, що сам винайшов цей термін.

А найпопулярніші зараз — «дизайнерські соски як у Кендалл Дженнер», тобто невеликі, досить світлі, але при цьому перманентно ереговані так, що їх добре видно з-під одягу.

Жіночі дизайнерські соски. Новий тренд пластичної хірургії - 2

З грудня 2016 року, коли модель Кендалл Дженнер кинула в соцмережах клич «звільнити груди», попит на процедуру по створенню дизайнерських сосків виріс в 4 рази.

Така процедура, безумовно, значно простіша, ніж стандартна маммопластика. Щоб втілити в життя операцію під кодовою назвою «Як у Кендалл», медики роблять ареоли симетричними — тобто в прямому сенсі підганяють їх під один розмір. Після цього коригується колір сосків: щоб зробити ареоли світлішими, в хід йде лазер, а якщо потрібно темніше — то татуаж.

Жіночі дизайнерські соски. Новий тренд пластичної хірургії - 3

Ну і найголовніше — розмір: хірург моделює соски і робить їх більш опуклими за допомогою ін'єкцій філерів. Вартість одного уколу в клініці доктора Роува становить приблизно 700 доларів США, а ефект від введення філерів триватиме не менше двох років.

Жіночі дизайнерські соски. Новий тренд пластичної хірургії - 4

Не всім жінкам природа подарувала соски, що зухвало стирчать, тому можливість отримати їх дуже тішить молодих мешканок Нью-Йорка, які табуном йдуть в заклад доктора Роува на Парк-авеню.

А ось історія 28-річної Сьюзан, яка всього за кілька хвилин отримала соски своєї мрії. Адже у вік пластичної хірургії немає нічого неможливого.

4
Trophy icon
Нагородити автора